بشکه ایمنی ترافیکی یا جاده ای یکی از تجهیزات ترافیکی می باشد که به عنوان مانعی برای جلوگیری از برخورد خودروها و هدایت آن ها در خیابان ها،جاده ها و پارکینگ‌ها استفاده می شود. تولید این محصول ترافیکی در دو نوع با درب و بدون درب صورت می گیرد. در اکثر مواقع داخل بشکه را از آب و شن پر می‌کنند که مقاومت بشکه را بالا برده و در صورت انحراف خودروها از مسیر اصلی و برخورد با این تجهیزات از شدت شتاب آنها کاسته و صدمات و خسارت را به حداقل برساند.

تولید کنندگان بشکه ایمنی ترافیکی

نکات مهم در انتخاب بشکه ترافیکی پلاستیکی

یکی از اصلی ترین و مهم ترین وسایل ایمنی که در سطح شهر و خیابان ها از آن ها استفاده میشود بشکه ترافیکی پلاستیکی می باشد که این بشکه ها دارای نقش های ایمنی مختلفی هستند و به منظور تردد ایمن و راحت استفاده می شود. در زمان خرید کلی این محصول بهتر است به شاخص های مختلفی توجه شود که این شاخص ها به مشتریان کمک می کند تا بتوانند این کالا را با خیال راحت تهیه کنند.

یکی از اصلی ترین و بارزترین نکاتی که در زمان خرید و سفارش بشکه های ایمنی بهتر است به آن توجه شود، برند تولید کننده آن می باشد زیرا شرکت های معتبر ساخت این کالا از مرغوب ترین مواد پلاستیکی استفاده می کنند، ابعاد و اندازه این محصول از دیگر فاکتور ها و شاخص هایی است که مشتریان گرامی و محترم در زمان خرید و سفارش باید به آن توجه نمایند و ابعاد این کالا را با توجه به نیاز تهیه نمایند، رنگ و طرح بشکه یکی دیگر از شاخص هایی است که مشتریان ارجمند باید آن را مد نظر قرار دهند ، زیرا این محصول دارای زنگ بندی های متنوعی است که امکان انتخاب راحت را برای افراد فراهم خواهد کرد.

توجه به این نکات موجب می شود که افراد بتوانند بشکه ایمنی را با کیفیت و اصالت بالا تهیه نمایند.

فروشگاه عرضه بشکه ایمنی ترافیکی

فروشگاه عرضه بشکه ایمنی ترافیکی شرکت های تولیدی بسیار زیادی در کشور وجود دارند. که در زمینه ساخت و تولید انواع بشکه های ایمنی ترافیکی فعالیت می کنند. که این امر موجب شد تا سطح ساخت این کالای بسیار مهم و با ارزش در داخل کشور افزایش پیدا کند. عرضه بشکه ترافیکی پلاستیکی به طور کلی سبب شده افراد با پرداخت هزینه های اندک،توانایی خرید حجم بالایی از این محصول مهم و ارزشمند را داشته باشند. و به نوعی در جهت کاهش هزینه های مصرفی حرکت نمایند. طبعاً در این صورت شرایطی به جهت داشتن خرید مناسب و مقرون به صرفه فراهم می آید و نتیجه مطلوب حاصل می شود.

توزیع کننده بشکه ایمنی

بشکه ایمنی امروزه از مهم ترین تجهیزات ایمنی به حساب می آیند. و به همین دلیل خرید و استفاده ی درست از آنها اهمیت بسیاری دارد. این نوع بشکه ایمنی ترافیکی در انواع مختلفی تولید و به بازار ارائه می شوند. و شما باید با توجه به نیاز و انتظار خودتان از بشکه ها، بهترین نوع آن را برای خرید شناسایی و انتخاب کنید. اما یکی از مهم ترین نکات در هنگام خرید، توزیع کننده بشکه ایمنی می باشد؛ چرا که اگر توزیع کننده این بشکه ها، قابل اعتماد نباشند. بدون شک بشکه ایمنی ترافیکی که در نهایت به دست شما می رسند کیفیت کافی را ندارند و مناسب استفاده نیستند.

همچنین با کمک توزیع کننده بشکه ایمنی معتمد، می توانید از قیمتی که در نهایت پرداخت خواهید کرد نیز مطمئن باشید. بنابراین هنگام خرید بشکه ایمنی ترافیکی حتما توجه داشته باشید که محصول خود را از توزیع کننده ای معتبر خریداری کرده و همچنین کیفیت محصولات را در مقایسه با قیمتشان در اولویت قرار دهید.

بشکه خطر

بشکه خطر که آن را با نام بشکه ترافیکی نیز می شناسیم؛ یکی از مهم ترین تجهیزات ترافیکی به شمار می آید. این نوع بشکه ایمنی ترافیکی به صورت موقت مسیری را مسدود کرده و مسیری جدید را به رانندگان پیشنهاد می دهند. همچنین برای کنترل ترافیک و یا سرعت نیز استفاده می شوند. اما به طور معمول بیشترین کاربرد آنها جهت هشدار دادن به رانندگان می باشد. به عنوان مثال هشدار برای ساخت و ساز کنار جاده و یا هشدار برای انواع خطر های طبیعی در جاده ها از مهم ترین کاربرد های این نوع بشکه ایمنی ترافیکی به حساب می آید.

همچنین به دلیل اینکه بشکه خطر ابعادی بزرگتر از سایر تجهیزات ترافیکی دارد در نزدیکی کارخانه ها یا در مکان هایی که نیاز به توجه بیشتر در حین رانندگی می باشد. نیز از آنها استفاده می شود. به دلیل ابعاد بیشتر بشکه خطر، قیمت آن نیز کمی بالاتر می باشد.

نکات مهم در انتخاب بشکه ترافیکی پلاستیکی

تولید بشکه ایمنی

بشکه ایمنی یکی از پرکاربرد ترین نوع تجهیزات ترافیکی است که پیشتر به کاربرد های آن اشاره ای مختصر کردیم. این نوع بشکه ایمنی ترافیکی در انواع مختلفی تولید می شوند که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم. تولید بشکه ایمنی کاری تخصصی به حساب می آید. این بشکه ها به طور معمول از جنس پلاستیک پلی اتیلن یا پی وی سی، در ابعاد مختلف و مشخصی ساخته می شوند و شما می توانید با توجه به نیاز خود و انتظارتان از این بشکه ایمنی ترافیکی، سایزی را که مناسب تر می دانید خریداری کنید.

بشکه ایمنی اغلب در رنگ های روشن تولید می شوند تا در هنگام تاریکی نیز راننده قادر به دیدن آنها باشد. به طور معمول در تولید بشکه ایمنی از رنگ زرد استفاده می شود و سپس با توجه به نوع و کاربرد بشکه، بقیه جزئیات نیز به ظاهر آن اضافه شده و در نهایت بشکه ایمنی ترافیکی را به بازار ارائه می کنند.

بشکه ایمنی ترافیکی

قیمت بشکه ترافیکی پلاستیکی

بشکه ایمنی ترافیکی کاربرد های فراوان دارد. از این بشکه ها هم در جهت کنترل ترافیک و سرعت و هم در جهت راهنمایی و هدایت رانندگان استفاده می شود. همچنین آنها در اعلام خطر به رانندگان در مواقع نیاز نیز کاربرد دارند. و هنگام ساخت و ساز های خیابانی یا در نزدیکی کارخانجات به کار می روند. بشکه ترافیکی ایمنی از نظر ابعادی از دیگر تجهیزات ترافیکی بزرگتر هستند. همه ی این موارد در نهایت دست به دست هم می دهند. تا قیمت بشکه ترافیکی پلاستیکی کمی بالاتر از قیمت دیگر تجهیزات ترافیکی مانند کله قندی ها و یا استوانه های ایمنی باشد.

اما در هر صورت قیمت یک محصول به جنس آن بستگی دارد، بنابراین در میان انواع بشکه ترافیکی ایمنی، قیمت بشکه ترافیکی پلاستیکی کمی مناسب تر می باشد. همچنین ابعاد و سایز مورد نظر شما هنگام خرید این بشکه ها نیز در تعیین قیمت نهایی تاثیرگذارند.

قیمت بشکه ترافیکی

قیمت بشکه ترافیکی به عوامل بسیاری بستگی دارد. که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم تا به شما در هنگام تصمیم گیری برای خرید بشکه ترافیکی ایمنی کمک کنیم. بشکه ایمنی ترافیکی اکثرا زرد رنگ هستند و با دیگر رنگ های شبرنگ، جهت دید بهتر در شب ترکیب می روند. این بشکه ها ابعاد و ظاهر متفاوت و همچنین طرح های گوناگونی دارد که از هر کدام در شرایط مختلفی استفاده می شود. به عنوان مثال برخی از این بشکه ها علامت های راهنمای رانندگی را بر روی خود دارند. و به کنترل رانندگان کمک می کنند، برخی از آنها نیز برای هشدار های خطر به کار می روند.

بشکه ترافیکی ایمنی در دو جنس پلی اتیلن و پی وی سی به تولید می رسند که هر کدام ویژگی های مختلف و قیمت متفاوتی دارند. همچنین قیمت نهایی این بشکه ها با توجه به وزن آنها اعلام می شود.

بشکه ایمنی ترافیکی

بشکه ایمنی

کاربرد بشکه ایمنی اغلب در مناطقی می باشد که به کنترل یا هدایت ترافیک نیاز است. این بشکه ها را می توان با شن یا آب پر کرد تا با به دست آوردن وزن بیشتر در برابر هرگونه ضربات احتمالی وسایل نقلیه، با کمترین خسارت ممکن هدایت یا متوقف شوند. شما این بشکه ها را در مناطق خروجی ها، ابتدای رفوژها و غیره به منظور جلوگیری از انحراف وسایل نقلیه می بینید. رنگ بشکه ایمنی اغلب زرد بوده و با شبرنگ هایی که جهت ترافیک را نشان می دهند تا راننده ها تشخیص بهتری داشته باشند، مشخص می شوند. شما این بشکه ها را اغلب در وزن های 7 و 9 کیلویی مشاهده می کنید.

بشکه ترافیکی مشهد

همانطور که میدانید در زندگی ماشینی و ترافیک شهری خیابان ها نیاز به مسدود یا جداسازی به منظور انجام کارهای تعمیراتی و اجرایی مانند خط کشی، تعویض لوله آب شهری، بهسازی آسفالت یا غیره نیاز دارند. بشکه ترافیکی مشهد اغلب از پلی اتیلن نشکن یا ضد ضربه تولید شده است. که برای جلوگیری از برخورد رانندگان به بلوک های سیمان جداکننده استفاده می شود. بشکه ترافیکی مشهد از نظر استحکام در برابر حفظ تعادل نسبت به مخروط ترافیکی بسیار قابل اعتمادتر می باشد. از مزایای این محصول می توان به قابلیت حمل و نصب آسان، وزن کم جهن حمل و نقل آسان، جایگزینی مناسب جهت موانع بتنی اشاره کرد. این محصول در شرکت فرتو ترافیک با قیمت مناسب و کیفیت بالا عرضه می گردد.

3 دیدگاه

  • سلام و عرض ادب خدمت تولیدکننده محترم بشکه ایمنی ترافیکی من برای محل زندگی خودم از این محصول استفاده کردم و بسیار راضی هستم و دید در شی را افزایش داده است.

  • سلام چه نکات دقیقی در مورد انتخاب بشکه گفته شده بود. استفاده کردم و ممنون از اطلاعاتتون

  • سلام خسته نباشید
    یکی از اصلی ترین و مهم ترین وسایل ایمنی که در سطح شهر و خیابان ها از آن ها استفاده میشود بشکه ترافیکی پلاستیکی می باشد که این بشکه ها دارای نقش های ایمنی مختلفی هستند و به منظور تردد ایمن و راحت استفاده می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *