مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیک جاده ای دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انواع گارد کرنر در ایران و عوامل موثر در قیمت فروش آن

آنچه در این مقاله می خوانید...

عوامل موثر در قیمت گذاری گارد کرنر در کشورانواع گارد کرنر تولید شده در ایرانبرند های برتر تولید کننده گارد کرنر در کشوربازار بزرگ فروش گارد کرنر در تهران

حتما دوست دارید بدانید که گارد کرنر چیست و از این وسیله چه استفاده ای می شود؟ گارد کرنر وسیله ای ضربه گیر است جهت جلوگیری از برخورد ماشین به ستون پارکینگ ها، محیط های تجاری پر تردد و شلوغ، در گوشه ستون نصب می شود. انواع گارد کرنر در ایران تولید می شود که هر کدام از آنها با قیمت متفاوتی بفروش می رسد که در ادامه عوامل موثر بر قیمت این را بررسی خواهیم کرد.

انواع گارد کرنر در ایران و عوامل موثر در قیمت فروش آن

عوامل موثر در قیمت گذاری گارد کرنر در کشور

عوامل موثر در قیمت گذاری گارد کرنر در کشورمحافظ دیوار پارکینگ یا همان گارد کرنر از نظر شکل ظاهری دارای طرح و ابعاد مختلفی می باشد و از زیبایی فوق العاده ای برخوردار است. اگر می خواهید میخواهید برای پاکینگ خود محافظ دیوار ارزان بخرید باید ابتدا در مورد قیمت آن اطلاعاتی داشته باشید. عوامل متعددی در تعیین نرخ گارد کرنر موثر هستند. از جمله عوامل موثر در قیمت گذاری گارد کرنر در کشور شامل موارد زیر می باشد.

  • ابعاد گارد
  • جنس محافظ یا ضربه گیر
  • قدرت تحمل گارد در برابر ضربه
  • مواد اولیه در تولید محصول
  • رنگهای استفاده شده در آن
  • کیفیت و برند سازنده وسیله

قیمت ضربه گیر ستون پارکینگ را می توانید در سایت های فروش اینترنتی انواع گارد کرنر مشاهده نمایید.

انواع گارد کرنر تولید شده در ایران

انواع گارد کرنر تولید شده در ایرانانواع گارد کرنر تولید شده در ایران با طول باله متفاوتی تولید می شود. تولید گارد کرنر توسط شرکت های سازنده محصولات حفاظتی و ضربه گیر کشور انجام می شود. محافظ ستون پارکینگ را می توان به صورت عمده و تک از درب کارخانه با قیمت فوق العاده مناسبی خریداری کرد. برای تهیه گارد کرنر عمده از کارخانه تولیدی به دو روش حضوری و غیر حضوری می توانید اقدام کنید.

خرید حضوری خریدار عمده مستقیما به تولید کننده مراجعه کرده و انواع ضربه گیر را خریداری می کند. اما در روش غیر حضوری خریدار از طریق واسطه و یا بدون واسطه به روش اینترنتی محصول مورد نیاز خود را به شرکت سفارش داده و درب محل مورد نظرش آن را دریافت می کند.

برند های برتر تولید کننده گارد کرنر در کشور

برند های برتر تولید کننده گارد کرنر در کشوریکی از ویژگی های منحصر به فرد محافظ ستون پارکینگ این است که برندهای گوناگونی از این محصول در کشور عرضه می شود. اما با وجود این همه برند چگونه می توان برندهای برتر تولید کننده گارد کرنر در کشور را شناخت؟ برای شناخت برندهای برتر تولید کننده گارد کشور خریداران می توانند با تحقیق در بازار و تحقیق و پرس و جو از کسانی که حرفه آنها فروش ضربه گیر پارکینگ است به نتایج توبی دست پیدا کنند و برندهای برتر را شناسایی کرده و در صورت لزوم گارد مورد نظر را با برند خوبی خرید کنند.

بازار بزرگ فروش گارد کرنر در تهران

بازار بزرگ فروش گارد کرنر در تهرانبازارهای فروش زیادی در زمینه فروش گارد کرنر در ایران فعالیت می کنند که یکی از آنها بازار بزرگ فروش گارد کرنر در تهران است. این بازار همه روزه مشتریان زیادی را از تهران و حتی سایر شهرستان های کشور جذب خود کرده و فروش فوق العاده چشمگیری دارد. تعدادی از فروشندگان محافظ ستون و ضربه گیر در بازار تهران علاوه بر فروش این محصول در حوزه پخش گارد کرنر نیز مشغول بوده و در سراسر کشور خدمات ارائه می دهند.

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیک جاده ای دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید