مرکز فروش

مرکز فروش انواع شبرنگهای لانه زنبوری و شبرنگ ساده و رده مهندسی اعم از شبرنگ کیوالایت ژاپن- kiwalite و شبرنگ اوری امریکا- avery و شبرنگ تری ام امریکا- ۳m و شبرنگ DM و شبرنگ TAT و پریسماتیک و… بصورت شبرنگ ۳ ساله، ۵ ساله و ۷ساله و شبرنگ ۱۰ساله درمجموعه ماامکانپذیر میباشد. [toggle title=”پیشنهاد ویژه مرکز فروش شبرنگ ترافیکی” state=”open”]اگرتا آخر هفته جاری، محصولات خود را از طریق همین سایت سفارش دهید، از تخفیف ویژه ۵ درصدی برخوردار خواهید شد.[/toggle]

شبرنگ های ترافیکی

مرکز فروش شبرنگ برای انواع شبرنگ ترافیکی:

شبرنگ ترافیکی، یکی از تجهیزاتی است که برای علامت گذاری، هشدار، مشخص کردن حریم ها و محدوده ها و… کاربرد دارد. مواد به کار رفته در برچسب شبرنگ ترافیکی، کمک می کنند تا شب هنگام و در محیط های تاریک، با درخشش و انعکاسی که ایجاد می کند، قابل رویت باشد.فروش شبرنگ ترافیکی در انواع آن میتواند یکی از خدمات ارزنده ای باشد که شرکت فرتو ترافیک در راستای خدمت به همکاران و فعالین در زمینه ایمن سازی معابر و جاده ها میتواند انجام دهد.

یکی از پرکاربرد ترین محصولات ترافیکی شبرنگ ترافیکی است، که می تواند به شکل های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. به همین دلیل است که بسیاری از سازمان ها و حتی اشخاص شبرنگ ها را خریداری می کنند، به عبارتی می تواند کاربرد های شخصی و عمومی داشته باشد. شبرنگ ترافیکی، باید بتواند در شرایط مختلف، تغییرات جوی را تحمل کند، رطوبت بالا، شستشو، آغشته شدن به بنزین و مواد روغنی، هیچکدام از این موارد نباید بر روی برچسب شبرنگ ترافیکی تاثیر بگذارند.

فروش اینترنتی شبرنگ

با استفاده از تجهیزات ترافیکی استاندارد، ایمن سازی محیط را به بهترین شکل انجام دهید. انواع شبرنگ ترافیکی در برند های مختلف از جمله شبرنگ اوری ، شبرنگ کیوالایت ، شبرنگ تری ام و غیره تولید می شود. در دسته محصولات ترافیکی فرتو ترافیک می توانید شبرنگ های ترافیکی را مشاهده کنید.

کاربرد شبرنگ ترافیکی

در دسته تجهیزات ترافیکی، شبرنگ های ترافیکی جای دارند که می توانند برای مصارف گوناگونی مورد استفاده قرار بگیرند. برای مثال در صورتی که قصد راهنمایی جمعیتی را داشته باشید می توانید از این شبرنگ ها استفاده کنید، و یا در مواقعی که می خواهید محدوده ی یک مسیر را تعیین کنید. البته که کاربرد شبرنگ ترافیکی بسیار است که در این بخش کوتاه نمی گنجد.

برچسب شبرنگ ترافیکی انواع مختلفی دارد ، که درمیان آنها می توانیم به شبرنگ اوری آمریکا، شبرنگ کیوالایت، شبرنگ DM، شبرنگ لانه زنبوری و… اشاره کرد، که هر کدام کاربرد های متفاوتی دارند که به دلیل جنس ساختشان می توانند انعطاف پذیری، طول عمر متفاوتی راداشته باشند.

فروش اینترنتی شبرنگ

فروش اینترنتی شبرنگ

مجموعه فرتو ترافیک در راستای ارتقای فرهنگ ایمنی، اقدام به فروش اینترنتی شبرنگ استاندارد و بسیار با کیفیت کرده است. برای مشاوره و انتخاب بهترین تجهیزات با ما در تماس باشید.

مرکز فروش شبرنگ فروشگاه شرکت فرتو ترافیک توانسته است بادر نظر داشتن استانداردهای محصولات بعنوان بزرگترین مجموعه درزمینه  تهیه و فروش شبرنگ ، با بکار گیری نیروهای توانمند در جهت افزایش ایمنی سطح شهری و برون شهری صاحب قدم و پیش قدم باشد، و شما مشتریان گرامی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی خرید شبرنگ ترافیکی، قیمت شبرنگ ترافیکی، خرید برچسب شبرنگ و…  با کارشناسان ما در بخش مرکز فروش شبرنگ ترافیکی و فروش برچسب شبرنگ در تماس باشید.

فروش اینترنتی شبرنگ

شبرنگ AVERY آمریکا

شبرنگ‌ها یکی از تجهیزات ترافیکی پرکاربرد می‌باشند که انواع مختلفی دارند. شبرنگ AVERY آمریکا یک نوع از این محصول است که از جنس pvc می‌باشد. این شبرنگ به دلیلی تغییراتی که در طراحی دارد در انواع مرکز فروش‌ها وجود دارد و از آن به عنوان یکی از علائم هشداردهنده استفاده می‌شود. از ویژگی‌های این شبرنگ می‌توان به مقاومت زیاد آن در مقابل نور خورشید و شرایط آب و هوایی اشاره کرد. شبرنگ اوری آمریکا بر اساس طول عمر به شبرنگ هفت ساله و شبرنگ ده ساله تقسیم‌بندی می‌شود. از طرفی شبرنگ اوری آمریکا در شب به خوبی نمایان می‌شود و ضد آب و ضربه است.

بنابراین این شبرنگ در شب به راننده کمک می‌کند که جاده‌های انحرافی را تشخیص دهد.

خرید شبرنگ AVERY آمریکا

کیفیت بالا و مقاومت فراوان شبرنگ Avery آمریکا سبب شده است که خرید شبرنگ AVERY آمریکا در سطح گسترده‌ای انجام شود. به طوری که مرکز فروش تجهیزات ترافیکی این شبرنگ را ارائه می‌دهد. شبرنگ ترافیکی اوری آمریکا در پارکینگ‌ها نیز استفاده می‌شود. به طور مثال می‌توان از شبرنگ ترافیکی اوری آمریکا در پارکینگ‌ها برای جدا کردن قسمتی استفاده کرد. خرید این شبرنگ می‌تواند از بروز حوادث مختلفی در شب جلوگیری کند و همچنین سبب روشنایی مسیر‌ها شود. از طرفی در هنگامی که جاده نیاز به تعمیر دارد با خرید این شبرنگ می‌توان جاده را با وضوح بهتری دید.

این شبرنگ می‌تواند با رنگ‌های مختلفی خریداری شود و در شب نور تولید کند‌. در واقع رنگ‌های این شبرنگ در شب سبب تولید نور می شوند.

مرکز فروش

فروشنده شبرنگ AVERY آمریکا

به دلیل کاربرد وسیع شبرنگ اوری آمریکا شرکت‌های زیادی فروشنده شبرنگ اوری هستند. همچنین مرکز فروش تجهیزات ترافیکی این شبرنگ را با تعداد زیادی ارائه می‌دهد. لازم به ذکر است که خرید مستقیم این محصول از فروشنده شبرنگ AVERY آمریکا قیمت کمتری دارد چرا که خرید شبرنگ اوری در این صورت بدون واسطه انجام می‌شود. با این حال هر فروشنده با توجه به عوامل مختلفی شبرنگ اوری آمریکا را می‌فروشد.

به طوری که عوامل مختلفی از جمله برند و شرکت تولید کننده شبرنگ اوری آمریکا، نوسانات قیمت تجهیزات ترافیکی، روش خرید و فروش شبرنگ، کیفیت و جنس شبرنگ اوری و… برای فروشنده شبرنگ اوری آمریکا در قیمت گذاری این محصول مهم هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *