مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیک جاده ای دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کنندگان آینه محدب ایمنی مدل A25

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات ظاهری انواع آینه محدب ایمنیتولیدکنندگان آینه محدب ایمنی مدل A25 در یزد

 آینه محدب ایمنی کنار جاده به طور گسترده ای توسط خواص تجاری و خصوصی مورد استفاده قرار می گیرد تا به از بین بردن نقاط کور در جاده های نزدیک ، اتصالات و ورودی ها کمک کند.  

عرضه کنندگان آینه محدب ایمنی مدل A25

مشخصات ظاهری انواع آینه محدب ایمنی

مشخصات ظاهری انواع آینه محدب ایمنی آینه های محدب برای استفاده در مصارف ایمنی در جاده ها ایده آل هستند ، زیرا اثر گنبدی آینه نمای زاویه ای وسیع تری می بخشد و به راننده اجازه می دهد تا از طیف وسیع تری از موقعیت های پارک شده ، پایین جاده را ببیند.

 نکاتی که باید هنگام انتخاب آینه محدب کنار جاده در نظر بگیرید:

 مجوز برنامه ریزی

 به خصوص در شرایط داخلی ، مشتریان ما مرتباً از ما سؤال می کنند که آیا برای نصب آینه در طرف مقابل جاده ، به مجوز از مقامات محلی احتیاج دارند – جواب ما این است که همیشه ابتدا برای گرفتن مجوز با دفتر برنامه شورای خود بررسی کنید.

 آیا آینه های محدب واقعا کار می کنند؟

 مشتریان غالباً با ما تماس می گیرند و از اینکه برخی آینه هایی که در دوستان یا خانه های همسایگان استفاده می کنند کار نمی کنند شکایت دارند.  دو دلیل اصلی وجود دارد که چرا آینه ها کمکی نمی کنند: آنها ممکن است بیش از حد مرطوب شوند یا خیلی کوچک باشند.  حتی بعد از گذشت دو سال ، سرما در زمستان و خورشید تابستان می توانند باعث خراب شدن آینه های آکریلیک ارزان شوند – سرما می تواند آینه های اکریلیک ارزان قیمت را تحت تأثیر قرار دهد و خورشید می تواند آنها را شکننده کند.  آیینه های ما از جنس اکریلیک با کیفیت بالا است که از بین رفته مقاومت دارد – ما انتظار داریم که بسته به مکانی که در آن نصب شده حدود ۵ سال دوام داشته باشد.  برای یک آینه با کیفیت بالاتر ، همیشه آینه های محدب فولادی  را پیشنهاد می کنیم که در استفاده معمولی بیش از یک دهه طول بکشد.

تولیدکنندگان آینه محدب ایمنی مدل A25 در یزد

تولیدکنندگان آینه محدب ایمنی مدل A25 در یزد  آینه محدب به چه اندازه ای نیاز دارم؟

 هر یک از صفحات محصول ما برای انواع آینه محدب ما دارای حداکثر امتیاز از فاصله مشاهده هستند – به طور معمول در هنگام مشاهده بیش از ۶ متر یا ۲۰ فوت از یک آینه محدب به قطر ۶۰۰ میلی متر استفاده می شود.  در بالای این فاصله باید از آینه بزرگتری استفاده کنید.  در حقیقت اگر آینه کنار جاده شما به اندازه کافی بزرگ نباشد – در واقع ممکن است به ضرر امنیت جاده باشد . تولیدکنندگان آینه محدب ما این آینه ها را در بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت تولید می کنند.

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیک جاده ای دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید