مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیک جاده ای دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع کار استوپر پارکینگ در اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه نصب صحیح انواع کار استوپر پارکینگ تولید عمده کار استوپر پارکینگ در اصفهان

کار استوپر پارکینگ جهت بالا بردن ایمنی در پارکینگ ها بین خودرو قرار می گیرد که دارای ابعاد و رنگ های مختلفی بوده و در جنس های متنوعی تولید و وارد بازار می شود. این محصول در اصفهان در انواع نمونه ها در بالاترین سطح کیفی تولید شده و وارد بازارهای سراسر کشور می شود که قیمت آنها بسته به کیفیت و جنس و نحوه فروش مختلف می باشد.

قیمت انواع کار استوپر پارکینگ در اصفهان

نحوه نصب صحیح انواع کار استوپر پارکینگ

نحوه نصب صحیح انواع کار استوپر پارکینگ استوپر دارای سه نوع بتنی، پلاستیکی و لاستیکی است که نحوه نصب هر کدام فرق دارد نصب نوع بتنی بسیار سخت است چون این مدل سنگین بوده و به چند نفر، ماشین مخصوص و پیچ و مهره برای جابجایی و نصب آن نیاز می باشد.

نصب استوپر پلاستیکی و لاستیکی آسان بوده چون سبک است و برای نصب تعدادی پیچ نیاز است که با دلیر در سطح مورد نظر سوراخ ایجاد نموده و در کف پیچ و پلاک می شود و بهترین این محصول در درجه اول لاستیکی و بعد پلاستیکی و بعد بتنی می باشد.

استوپر بتنی بیشتر در پارکینگ های بیرونی و گاراژ ها استفاده می شود چون در برابر نور خورشید و شرایط مختلف آب و هوایی مقاومت بیشتری دارد و نوع پلاستیکی بیشتر در محیط های داخلی بکار می رود چون در محیط خارجی در برابر نور خوشید مقاومت کمتری دارد ولی با این حال در محیط های خارجی نیز استفاده شده است.

استاپر لاستیکی نیز در محیط داخلی و خارجی استفاده می شود چون در برابر نور خورشید، حرارت، رطوبت، روغن دمای بالا مقاوم بوده و دوام و ماندگاری خوبی دارد.

تولید عمده کار استوپر پارکینگ در اصفهان

تولید عمده کار استوپر پارکینگ در اصفهان تولید کار استوپر پارکینگ در اصفهان مستقر است که با مواد اولیه مرغوب و تجهیزات پیشرفته ای که در اختیار دارد انواع مدل های این محصول را در بالاترین سطح کیفی و طرح و رنگ مختلفی تولید می کند که با عملکرد درست خود به بهترین نحو ممکن نیاز بازار را رفع می کند.

استوپر پارکینگ پلاستیکی قابلیت بازیافت بوده و با مواد بازیافتی نیز می تواند تولید شود و نمونه های لاستیکی نیز با محیط زیست سازگار بوده و صد درصد بازیافتی است و بهتر است برای پارکینگ های داخل و خارج ساختمان از این دو بهترین استفاده را نمود.

استوپر دارای ابعاد و سایزهای مختلفی بوده و در پارکینگ های بزرگ و کوچک استفاده می شود که بسته به سایز و کیفیت دارای نرخ های مختلفی است و در صورتی که عمده و بدون واسطه تهیه شود ارزان و باصرفه خواهد بود و از آنها می توان در مکان های عمومی و خصوصی استفاده نمود.

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیک جاده ای دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید