مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیک جاده ای دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز پایه تابلو ترافیکی در اردبیل

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی کامل انواع پایه تابلو ترافیکیفروشنده انواع پایه تابلو ترافیکی در اردبیل

علائم راهنمایی و رانندگی یا تابلو ترافیکی علائمی هستند که در کنار یا بالاتر از جاده ها برپا می شود تا دستورالعمل یا اطلاعاتی را به کاربران جاده ارائه دهد. اولین نشانه ها چوبی یا سنگی ساده بودند. بعداً نشانه هایی با بازو های جهت دار به عنوان مثال، انگشت اشاره در انگلستان و همتایان چوبی آن ها در زاکسن معرفی شد. امروزه از فولاد ضدزنگ و … در تولید این علائم استفاده می گردد. یکی از مهم ترین اجزای این علادم پایه تابلو ترافیکی است.

قیمت روز پایه تابلو ترافیکی در اردبیل

معرفی کامل انواع پایه تابلو ترافیکی

معرفی کامل انواع پایه تابلو ترافیکی با افزایش حجم ترافیک از دهه ۱۹۳۰، بسیاری از کشورها علائم تصویری را تصویب کرده اند یا در غیر این صورت علائم خود را برای غلبه بر موانع زبانی و تقویت ایمنی ترافیک ساده و استاندارد کرده اند. چنین علائم تصویری به جای کلمات از نمادها استفاده می کنند و معمولاً بر اساس پروتکل های بین المللی است. چنین علائمی برای اولین بار در اروپا ایجاد شده است و توسط اکثر کشورها با درجات مختلف پذیرفته شده است. این علائم دارای انواع پایه تابلو مختلف هستند که به برخی از آن ها اشاره می کنیم.
پایه تابلو های اتوبانی
این پایه ها به سبب استفاده در اتوبان ها و سخت تر بودن فرابند تعویض و … باید از مقاومت بالایی نسبت به سایر پایه های تابلو بهره مند باشند. همچنین در علائم اتوبانی به دلیلی سرعت بسیار بالا از نوشته های بزرگ و یا علامت های بزرگ استفاده می کنند تا راننده متوجه آن ها بشود. این نوشته ها به تابلو های بزرگ و تابلو بزرگ به پایه مقاوم احتیاج دارد. به همین دلیل از مستحکم فولاد در تولید این پایه ها استفاده می گردد.

پایه تابلو های شهری
این نوع از پایه های تابلو دارای مقاومت کمتری نسبت به انواع اتوبانی می باشد و همچنین اندازه نسبتا کوچکتری نیز دارند. معمولا این پایه ها در موارد مختلفی چون ایستگاه اتوبوس، تاکسی و علائم هشدار دهنده شهری استفاده می شوند.

پایه تابلو های خاص
این نوع تابلو ها به سبب خاص بودن معمولا از پایه های نسبتا قوی با رنگ روشن در اتصال آن ها به زمین استفاده می شود. برخی از این تابلو ها به دو پایه و یا سه پایه احتیاج دارند. مانند تابلو فرودگاه، بیلبورد های تبلیغاتی، اماکن خاص و … .

فروشنده انواع پایه تابلو ترافیکی در اردبیل

فروشنده انواع پایه تابلو ترافیکی در اردبیل مجموعه ما معتبر ترین فروشنده پایه تابلو در استان اردبیل و همچنین کل کشور می باشد. شما عزیزان می توانید جهت ثبت سفارش و خرید این محصولات و یا سایر کالا های ترافیکی با ما تماس حاصل نمایید. ما برای شما تخفیف های ویژه ای نیز در نظر گرفته ایم! پس زمان را از دست ندهید!

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیک جاده ای دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید