مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیک جاده ای دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

واردات چراغ چشمک زن جاده ای تک خانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات فنی انواع چراغ چشمک زن جاده ای قیمت روز چراغ چشمک زن جاده ای در تهران

چراغ چشمک زن جاده ای،این وسیله برای حفظ ایمنی بیشتر و  به عنوان چراغ راهنمای و کنترل ترافیک استفاده می شود.، که به منظور هشدار دادن و آگاهی  رانندگان از موقعیتهای خطرناک ، بالا بردن دقت و توجـه راننده   بـه علایـم ترافیکـی و یـا کنتـرل در تقاطع  و رعایت حق تقدم به کار برده می شود.باید توجه کنید که چراغ چشمک زن  در سطح شهر به دو رنگ زرد و قرمز  طراحی شدن .چراغ چشمک زن زرد  برای دقت راننده در تقاطع مجاز به حرکت هستند اما با احتیاط کامل ، چراغ چشمک زن قرمز: در این  شرایط وسایل نقلیه ورودی به تقاطع باید در خط توقف مشخص شده، اقدام به توقف نمایند و حرکت نکند.

واردات چراغ چشمک زن جاده ای تک خانه

مشخصات فنی انواع چراغ چشمک زن جاده ای

مشخصات فنی انواع چراغ چشمک زن جاده ای از ویژگی‌های مهم این دستگاه تحمل دمایی بین ۵۰- تا ۶۰+ درجه است. به همین دلیل این چراغ چشمک زن یکی از بهترین انواع چراغ‌ها برای جاده‌های ایران است جنس بدنه پلی کربنات است.ابعاد ۳۵*۴۲*۳۵سانتی متر.وزن ۸ کیلوگرم.تعداد ال ایی دی ۱۲۰ .هفت شبانه روز در تاریکی و ۱۴ شبانه روز در هوای ابری عملکرد دارد.رنگ زرد و قرمز وارد بازار می شود. مقاوم در برابر ضربه. مقاوم در برابر شرایط جوی و توانایی شارژ در هوای ابری.ابن چراغها معمولا به عنوان نماد برخی از هشدارها استفاده می شود. که با استفاده از پنل خورشیدی به عنوان هشدار دهنده جهت ایمنی جاده ها به کار می رود. هیچ نیازی به برق ندارد.دوام و عمر بالایی دارد.چراغ چشمک زن جاده ایی  تک خانه ،دوخانه و سه خانه دارد.چراغ راهنمایی رودخانه جز اولین چراغهای فانوسی است.که قیمت پایین و سهولت در نگه داری و عمر طولانی و صرفه جویی در مصرف انرژی برای بسیاری از مناطق مورد استفاده قرار دارد.چراغ راهنمایی رودخانه دارای لامپ های ال ایی دی به رنگ های قرمز و زرد است که دو رنگ در بین چراغهای ترافیکی کاربرد بیشتری دارد.از دیگر ویژگی این چراغ ترافیکی مصرف برق بسیار پایین است و در گرما مقاوم است. چراع راهنمای سه خانه نیز ال ای دی و پوشش مقاوم پلی کربنات دارد.از مهمترین ویژگی این چراغ راهنما  ترافیکی قیمت مناسب آن نسبت به کارکرد محصول دیگر است.

قیمت روز چراغ چشمک زن جاده ای در تهران

قیمت روز چراغ چشمک زن جاده ای در تهران قیمت چراغ چشمک زن  جاده ای (خورشیدی) که با توجه به نوع آن قیمت متفاوتی دارد.

چراغ چشمک زن سولار (خورشیدی)،تک خانه با قیمت ۶۰۰ هزار تومان،دو خانه با قیمت ۱/۲۰۰هزار تومان سه خانه به قیمت ۱/۷۰۰هزار تومان به فروش میرسد .البته باید توجه داشت این قیمت ها تقریبی هستن .انواع چراغ چشمک زن نام میبریم. چراغ راهنمایی با زمان ثابت.چراغ راهنمایی با زمان متغیر و چراغ راهنمایی با زمان نیمه متغیر. مزایای چراغ راهنمایی با زمان ثابت از نظر قیمت اولیه و هزینه نگهداری نسبت به چراغ های متغیر ارزان ترند.

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیک جاده ای دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید