شبرنگ اوری امریکا

شبرنگ اوری امریکا – avery درانواع شبرنگ جاده ای و شبرنگ ترافیکی در2گروه گلسبیدو شبرنگ لانه زنبوری میباشد. شبرنگ رده مهندسی یا شبرنگ 7ساله آن گلسبید میباشدودارای کیفیت جذب درچسبندگی وبرش دارای رفلکتیو تقریباخوب است. در واقع شبرنگ اوری لانه زنبوری یا 10ساله نیزدرمقایسه باشبرنگهای کره ای ازکیفیت بالاتری برخوردار است.واین شبرنگ رانسبت به شبرنگ کره ای برتری میدهد. نصب آسان و برش راحت از قابلیت های این شبرنگ میباشد.

 

شبرنگ اوری امریکا

شبرنگ اوری امریکا

شبرنگ ترافیکی دارای وضوح دید بالابه خصوص درشبها ونقاط تاریک جاده مثل تونل ها میباشد. ودر ساخت انواع و اقسام تجهیزات ترافیکی مورد استفاده قرارمیگیرد. شبرنگ اوری امریکا با ماندگاری طولانی و نصب راحت، با تضمین کیفیت توسط این مجموعه ارائه می شود. شبرنگ اوری 10 ساله با برچسب قوی و ضد آب میباشد.. برای نصب در نقاط مختلف جاده که در معرض ریزش های جوی هستند، قابل استفاده خواهد بود. ضمن اینکه شبرنگ اوری 7 ساله باکیفیت بالا وبدنه ضدخش و ضدضربه ودوام ماندگاری بالایی است.ودر برابر عوامل جوی مثل باران،تابش مستقیم خورشید،گردوغبار،تغییرات دماو … مقاومت بالایی خواهد داشت.

شبرنگ اوری امریکا

 

  • بررسی تخصصی و اجمالی شبرنگ اوری امریکا:

شبرنگ اوری در کشور امریکا تولید می شود. این محصول بازتاب بسیار خوبی داشته و به لحاظ ظاهری هیچگونه بافتی ندارد. شبرنگ اوری از استاندارد ASTM برخوردار می باشد. شبرنگ ترافیکی اوری در رده های مهندسی 7 ساله و زنبوری 10 ساله تولید می شود. تابلوهای ترافیکی به منظوردیده شدن در شب باید نور افشانی شوند. که این امرمستلزم هزینه زیادی میباشد. همچنین در برخی از موارد این امکان اصلا وجود ندارد. بنابراین از شبرنگ ترافیکی در این علائم استفاده می شود.

وجود شبرنگ ترافیکی در علائم ترافیکی به دلیل رانندگی در شب و افزایش دید رانندگان، دارای اهمیت زیادی می باشد. کیفیت شبرنگ به میزان نور منعکس شده از سطح آن بستگی دارد. میزان بازتاب شبرنگ ، توسط کارخانه  تولید کننده اعلام شده و همچنین به وسیله ی دستگاه رفلکتومتر قابل سنجش می باشد.

 

 

 

شبرنگ اوری امریکا

 

همگی شرکت اَوری ( Avery ) را با شبرنگ هایی با ضریب شکست بالا و رقیب شرکت تری ام می شناسیم. با پیشرفت تکنولوژی وبه بازارآمدن پرینترهای چاپ یو وی این شرکت نیزاقدام به ساخت پرینترچاپ یو وی نموده است. در ادامه کارکرد این دستگاه را مشاهده خواهید کرد.

شبرنگ اوری امریکا

مجموعه ما مناسب ترین قیمت شبرنگ آوری را ارائه می دهد وانواع شبرنگ اوری امریکا را با حفظ کیفیت به سراسر کشور ارسال خواهد نمود.

شبرنگ AVERY آمریکا

شبرنگ AVERY آمریکا در شب و هنگام مه گرفتگی، در تونل ها و مکان های تاریک در ساخت و ساز و تجهیزات ترافیکی استفاده می شود. این شبرنگ اوری آمریکا از جنس پی وی سی است و به همین علت از انعطاف پذیری بالایی نیز برخوردار است. این شبرنگ ها در طی سالیان دچار تغییرات فراوانی شده اند به همین علت از آنها می توان به عنوان علائم هشدار دهنده نیز استفاده کرد. معمولا شبرنگ های اوری از مقاومت بالایی برخوردار هستند و به همین علت در برابر نور خورشید تا ۱۰ سال نیز مقاوم هستند.

خرید شبرنگ AVERY آمریکا

برای خرید شبرنگ AVERY آمریکا بهتر است از فروشگاه های معتبر حضوری و حتی سایت هایی که در این حوزه فعال هستند خرید کنید. شبرنگ اوری آمریکا از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند به همین علت خریداران زیادی نیز دارد. این شبرنگ آمریکایی در دسته شبرنگ های ترافیکی قرار می گیرد. همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم، این شبرنگ ها در مکان های تاریک مانند تونل ها و حتی در مکان های باز و زیر نور مستقیم آفتاب نصب می شوند و در واقع به عنوان یک هشدار دهنده عمل می کنند. شما می توانید برای خرید این قطعه از تجهیزات ترافیکی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کارشناسان مجرب ما در این حوزه به صورت بیست و چهار ساعته و آنلاین آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند. شما همچنین می توانید برای مشورت گرفتن در مورد انواع مختلف این شبرنگ های آمریکایی نیز تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این مورد کسب نمایید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *