مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیک جاده ای دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع شبرنگ ترافیکی لانه زنبوری

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکات کلیدی در انتخاب شبرنگ ترافیکیپخش کنندگان شبرنگ ترافیکی لانه زنبوری

از شبرنگ های ترافیکی برای هشدار، علامت گذاری و مشخص کردن حریم و محدوده ها استفاده می شود در تهیه شبرنگ لانه زنبوری یکسری مواد با درخشش و انعکاس بالا به کار رفته به همین دلیل در محیط های تاریک قابل رویت می باشند.

به دلیل کابرد بسیار شبرنگ ترافیکی لانه زنبوری امروزه بسیاری از شرکت ها در سراسر کشور در حال تولید این محصول می باشند و با استفاده از روش های نوینی محصولات خود را به فروش می رسانند.

قیمت انواع شبرنگ ترافیکی لانه زنبوری

نکات کلیدی در انتخاب شبرنگ ترافیکی

نکات کلیدی در انتخاب شبرنگ ترافیکی برای خرید شبرنگ ترافیکی باید به یکسری نکات توجه کرد شبرنگ لانه زنبوری مناسب، شرایط جوی متغیر را تحمل می کند و مواردی همچون شستشو، آغشته شدن به مواد روغنی و رطوبت بالا نباید باعث ایجاد تغییرات در این محصول شود.

شبرنگ های ترافیکی برای مشخص کردن مسیر در مکان های مختلف و راهنمایی افراد و علامت هشدار بر روی ابزار و وسایل استفاده می شود طرح های موجود در شبرنگ های ترافیکی در مکان های مختلف متفاوت می باشد به عنوان مثال شبرنگ ترافیکی مورد استفاده درون ساختمان دارای طرح متفاوتی با شبرنگ ترافیکی مورد استفاده در بیرون ساختمان می باشد و نوع شبرنگ لانه زنبوری تولید شده نیز متناسب با شرایط جوی محیط می باشد.

شبرنگ های ترافیکی دارای استحکام وقابلیت انعطاف بالایی هستند زیرا از ماده پی وی سی ساخته شده اند از انواع شبرنگ های ترافیکی می توان به شبرنگ اوری، شبرنگ کیوالایت، شبرنگDM، شبرنگ TAT و شبرنگ ۳M اشاره کرد عموما از شبرنگ اوری در محیط هایی همچون تونل ها و محیط های آزاد به عنوان هشدار دهنده استفاده می کنند.

شبرنگ های کیوالایت را بر روی زمین، دیوار، بشکه و ابزار آلاتی که نیازمند علامت هشدار دهنده هستند مورد استفاده قرار می دهند شبرنگ TAT وضوح و کیفیت بالایی دارند و در انواع سه ساله، هفت ساله و ده ساله تولید می شوند شبرنگ های DM در برابر ضربه و خش بسیار مقاوم می باشند و این محصول را به راحتی می توان برا روی سطوح مختلف نصب کرد.

پخش کنندگان شبرنگ ترافیکی لانه زنبوری

پخش کنندگان شبرنگ ترافیکی لانه زنبوری شبرنگ ترافیکی لانه زنبوری امنیت را افزایش می دهد زیرا یک نوع علامت هشدار می باشد وعلاوه بر افزایش امنیت با مشخص کردن مسیر ها افراد را راهنمایی می کنند به همین دلیل طرفدارانی را در سراسر کشور به خود اختصاص داده اند از این رو شرکت های بسیاری در حال تولید این محصول کاربردی می باشند و علاوه بر تولید پخش شبرنگ ترافیکی را به طور مستقیم انجام می دهند.

یکی از روش های پخش و فروش مستقیم توسط شرکت ها استفاده از وب سایت های اینترنتی است از این رو شرکت های تولید کننده شبرنگ ترافیکی لانه زنبوری محصولات خود را توسط فروشگاه های اینترنتی به فروش می رسانند زیرا افراد می توانند به آسانی محصول مورد نظر خود را سفارش دهند برای خرید تنها لازم است به وب سایت اینترنتی معتبر مراجعه کرده و شبرنگ ترافیکی لانه زنبوری مورد نیاز خود را سفارش دهید.

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیک جاده ای دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید