مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیک جاده ای دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت تابلوهای خیابانی شبرنگ دار در اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

تاریخچه انواع تابلوهای خیابانی فروشگاه تابلوهای خیابانی شبرنگ دار در اصفهان

تابلوهای خیابانی اصفهان یکی از برندهای محبوب تابلوهای راهنمایی و رانندگی در ایران است که بر اساس استانداردهایی مشخص تولید می شوند. تابلوهای خیابانی با توجه به کاربردهای گسترده و متنوعی که دارند، در طرح ها، رنگ ها و سایزهای مختلفی ساخته می شوند. قیمت تابلوهای خیابانی شبرنگ دار در اصفهان متناسب با نوع تابلوها و خصوصیات آنها متفاوت هستند.

قیمت تابلوهای خیابانی شبرنگ دار در اصفهان

تاریخچه انواع تابلوهای خیابانی

تاریخچه انواع تابلوهای خیابانی تابلوهای خیابانی نقشی مهم در نظم دادن به قوانین راهنمایی و رانندگی دارند. این تابلوها با پیام هایی مشخص، آگاهی های لازم را به رانندگان ارائه می دهند تا فرایند رانندگی را برای آنان ساده کنند. یکی از ویژگی های خاص انواع تابلوهای خیابانی این است که این تابلوها به صورت مشترک در تمام خیابان های دنیا به کار می روند. با لحظه ای تصور، می توان دریافت که مدیریت ماشین ها در خیابان ها بدون تابلو های راهنمایی و رانندگی کاملا غیر ممکن است.

تاریخچه استفاده از تابلوهای خیابانی به دوران روم باستان باز می گردد. طبیعی است که تابلوهای آن دوره تفاوت بسیار عمیقی با تابلوها کنونی داشته باشد. این تغییر در تابلوهای خیابانی با مرور زمان و همراه با پیشرفت خیابان ها ایجاد شده است. علائم راهنمایی و رانندگی در دوران روم باستان، علائمی برای راهنمایی مسیر اسب ها و سپس دوچرخه ها بودند. با گذر زمان و با رایج شدن استفاده از خودرو، این علائم شکل جدیدی پیدا کرده اند. دوران آغاز استفاده از تابلوهای خیابانی در ایران را نیز می توان دوران هخامنشی و ساسانیان دانست. در حال حاضر انواع تابلوهای خیابان شامل سه دسته هستند:

  1. دسته اول: تابلوهای خیابانی بازدارنده که می تواند پیام هایی مانند «بوق زدن ممنوع»، «پارک ممنوع»، «دور زدن ممنوع» و… داشته باشند.
  2. دسته دوم: تابلوهای خیابانی هشدار دهنده که پیام هایی اخطاری مانند «گذرگاه عابر پیاده»، «مدرسه»، «کارگران مشغول کارند» و… دارند.
  3. دسته سوم: تابلوهای آگاهی دهنده هستند که در جهت بیان اخباری مانند آغاز یا پایان محدوده ای خاص نصب می شوند.

فروشگاه تابلوهای خیابانی شبرنگ دار در اصفهان

فروشگاه تابلوهای خیابانی شبرنگ دار در اصفهان تابلوهای شبرنگ دار یک ویژگی ارزشمند دارند و آن این است که در تاریکی شب به دید راننده کمک می کنند. به طور کلی بهترین تابلوهای خیابانی تابلوهای شبرنگ دار هستند که توسط تولیدکنندگان متنوعی عرضه می شوند. فروشندگان تابلوهای خیابانی در اصفهان، محصولات خود را به شکل اینترنتی به فروش می رسانند. این روش از فروش موجب می شود تا تابلوها با قیمت هایی مناسب و با برترین استانداردها به دست مشتریان برسد. مشتریان با ثبت سفارشات خود به صورت اینترنتی، قادر خواهند بود تا این محصولات را تهیه کنند. مهمترین استانداردهایی که تابلوهای خیابانی نیاز دارند عبارتند از:

  • ابعاد مناسب داشته باشند
  • رنگ مناسب و با کیفیت داشته باشند.
  • علائم راهنمایی و رانندگی را به طور واضح و درست نشان دهند.
  • قابلیت رفلکس نور بالا را داشته باشند.
حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیک جاده ای دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید