مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیک جاده ای دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ساخت تابلو های جاده ای | لیست قیمت تابلو ترافیکی و شبرنگ جاده ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی تاثیر قیمت شبرنگ ترافیکی در لیست قیمت تابلو ترافیکی :ساخت تابلو های جاده ایمزایای استفاده از تابلوهای جاده ایتفاوت تابلوهای جاده ای در چیست؟برند های مختلف تولید کننده تابلو های جاده ایپخش عمده تابلو های جاده ای

ساخت تابلو های جاده ای یکی از کارهایی مهمی است که امروزه در حوزه شهری و یا روستایی انجام میگیرد ‌. لیست قیمت تابلو ترافیکی اعم از انواع تابلوهای ترافیکی ال ای دی led ,تابلو ترافیکی vms , سولار ,تابلو ترافیکی گالوانیزه ,تابلو ترافیکی گاردریل , و فریم تابلو ترافیکی ,تابلو علائم ترافيكي درمجموعه ما قابل دریافت میباشد.جهت دریافت لیست قیمت تابلو ترافیکی به فروشگاههای اینترنتی مراجعه کنید، با خرید از فروشگاههای اینترنتی از تخفیف ویژه برخوردار خواهید شد . در این طبقه از تابلوهای راهنمایی و رانندگی که بعنوان تابلوهای ترافیکی شناخته میشوند،ممکن است در آنها از انواع شبرنگهای با عمر کوتاه تر هم استفاده شود . تابلوهای جاده ای جهت هدایت صحیح رانندگان در تمامی جاده ها چه درون شهری و برون شهری نقش مهمی دارند . 

 

 

ساخت تابلو های جاده ای | لیست قیمت تابلو ترافیکی  و شبرنگ جاده ای

بررسی تاثیر قیمت شبرنگ ترافیکی در لیست قیمت تابلو ترافیکی :

بررسی تاثیر قیمت شبرنگ ترافیکی در لیست قیمت تابلو ترافیکی :از آنجا که قیمت شبرنگ ترافیکی در قیمت تمام شده تابلوهای ترافیکی تاثیر بسزایی دارد بنابراین
بسته به تخصیص اعتبار کارفرما و نیاز و سفارش مشتری و پیمانکار از شبرنگ ترافیکی
درانواع لانه زنبوری و شبرنگ ساده و رده مهندسی
اعم از شبرنگ کیوالایت ژاپن- kiwalite و شبرنگ اوری امریکا- avery و شبرنگ تری ام امریکا- ۳m
و شبرنگ DM و شبرنگ TAT و شبرنگ پریسماتیک و غیره به صورت شبرنگ ۳ ساله، ۵ ساله و ۷ساله نیز استفاده میشود.

 

 

تابلوهای ترافیکی شهری:

  1. تابلوهای انتظامی
  2. تابلوهای اخطاری
  3. تابلوهای اخباری
  4. تابلوهای محلی

تابلوهای ترافیکی نقش مهمی در کنترل عبور و مرور صحیح خودروها ایفا میکنند . نصب صحیح و کاربردی تابلوهای ترافیکی شهری میتواند باعث هدایت هرچه بهتر رانندگان شده و تداخل و ترافیک و تصادف ها را کاهش میدهدنکته مهم و حائز اهمیت تعمیر و نگهداری صحیح از آنهاست، زیرا این امر نه تنها به بهبود شرایط ترافیکی کمک میکند بلکه از نظر اقتصادی به صرفه تر خواهد بود . 

 

 

ساخت تابلو های جاده ای

ساخت تابلو های جاده ایجنس مواد برای تابلوهای که درون شهر نصب میگردند بصورت دور دار لبه گردان میباشد . بدنه تابلو از ورق روغنی با ضخامت ۵.۱ میلیمتر میباشد بمنظور استحکام بیشتر لبه های اطراف تابلو با دو خم عمود برهم و توسط قالب فرمدهی شده است . نتیجه اینکه اطراف تابلو بصورت یکپارچه دارای فریم بوده و استحکام زیادی دارند . ضمنا تابلو فاقد لبه های تیز و برنده است . در حالتی که تابلو مصروف برون شهری دارد از حالت دور دار لبه بردگردان برای آزاد راهها و بزرگراهها استفاده میشود و برای سایر راهها از ورق گالوانیزه بصورت ساده استفاده میشود بدیهی است استحکام تابلو ورق ساده به مراتب کمتر از حالت دوردار لبه برگردان میباشد . بناب این تابلوهای هدایت مسیر به این صورت ساخته میشوند . شرکت های تولید کننده تجهیزات ترافیکی نیز با این روشها ساخته میشوند . 


مزایای استفاده از تابلوهای جاده ای

مزایای استفاده از تابلوهای جاده ایاستفاده از تابلوهای جاده ای در جاده ها یکی از عوامل مهم در کمک کردن به افراد در جاده ها می باشد استفاده از تابلو اسامی معابر نیز مزایایی برای افراد دارد . کلا استفاده از تابلوها مزایای زیر را دارد : به راننده در انتخاب بهترین مسیر کمک می کند – سرعت مجاز را به راننده گوشزد کرده و محل عبور کودکان ، حیوانات و … را به او هشدار می دهند – اسامی خیابان ها ، معابر ، مکان های عمومی و مقدار مسافت رسیدن به مقصد را عنوان می کنند – هشدارهای ترافیکی  ، وجود خطر را در هنگام شب امکانپذیر می سازند – اختلال ، گم شدن و زمان رسیدن به مسیر را به حداقل می رساند .

تفاوت تابلوهای جاده ای در چیست؟

تفاوت تابلوهای جاده ای در چیست؟تابلوهای جاده ای ممکن است تفاوت هایی با هم داشته باشند مثلا بعضی از تابلوها هستند که برای نشان دادن مسیرهای پر شیب و یا مسدود استفاده می شود . بنابراین تفاوت تابلوهای جاده ای در علائم بکار برده در آن می باشد که در مسیرهای مختلفی در جاده های درون و برون شهری نصب می شوند . بسیاری از شرکت ها هستند که تولید کننده تابلوهای ترافیکی برای نصب در شهرهای بزرگ هستند . ممکن است تفاوت تابلوهای جاده ای در جنس بکار رفته برای ساخت آنها باشد مثلا جنس بعضی از تابلوها از فلزاتی هستند که استحکام کافی ندارند و با وارد شدن ضربه به آنها دچار خمیدگی و یا شکستی می شوند در مقابل تابلوهایی هستند که از استحکام‌کافی برخوردار بوده و در برابر ضربه های احتمالی مقاوم می باشند . بنابراین یکی از تفاوت های تابلوهای جاده ای می تواند در جنس تابلوهای ساخته شده باشد که خود نیز عامل مهمی بشمار می رود . 

برند های مختلف تولید کننده تابلو های جاده ای

برند های مختلف تولید کننده تابلو های جاده ایهمانند دیگر محصولات که توسط برندها و شرکت های مختلف تولید می شوند تابلوهای جاده ای نیز از تولیدکنندگان مختلف تشکیل شده اند که هر کدام توانسته اند تبدیل به یک برند شناخته شده در حوزه کاری خود شوند . بسیاری از برندهایی که اقدام به ساخت انواع تابلوهای جاده ای می کنند با هدف گسترش فرهنگ راهنمایی و رانندگی سعی دارند که بهترین تابلوها را با واضح ترین اشکال تولید کنند که سبب گمراهی رانندگان در طول مسیر نشوند . شرکت های در کشور موجود بوده که اقدام به تولید تابلوهای جاده ای با کیفیت و جنس مرغوب کرده اند که این خود عاملی شده که به عنوان یک برند معروف در ذهن مشتریان باقی بمانند.

پخش عمده تابلو های جاده ای

پخش عمده تابلو های جاده ایقیمت تابلو معابر و قیمت تابلو های راهنمایی و رانندگی بصورت عمده می تواند از لحاظ هزینه آن بصرفه تر باشد . پخش عمده تابلوهای جاده ای کاریست که امروزه توسط تولید کنندگان این محصول بصورت عمده بین خریداران پخش می گردد . یکی از خریداران عمده این تابلوهای جاده ای مراکز راهنمایی و رانندگی هستند که به دلیل داشتن کاراموزهای زیاد و آموزش آنها برای رانندگی لازم است تابلوهای جاده ای را بصورت عمده خریداری کنند و به کارآموزان خود هر کدام به تنهایی توضیح دهند . به دلیل گسترش راه های ارتباطی در کشور و شرایط بعضی ار جاده باعث شده که استفاده از تابلوهای جاده ای ضرورت پیدا کند به همین دلیل مسئولین جاده ای اقدام به خرید عمده این محصولات کرده و آنها را با رعایت نکات لازم بین جاده های کشور پخش می کنند . 

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیک جاده ای دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0
Call Now Buttonتماس بگیرید