مرکز تولید تابلو ترافیکی سرعت گیر مرغوب

مرکز تولید تابلو ترافیکی سرعت گیر مرغوب

مرکز تولید تابلو ترافیکی سرعت گیر مرغوب، با استفاده از بهترین دستگاه های مدرن و رعایت استاندارد های روز دنیا سعی می کند کاملا به صورت حرفه ای محصولی مثال زدنی را تولید نماید تابلو ترافیکی سرعت گیر به راننده نشان می دهد که دارد به سرعت گیر نزدیک می شود به همین دلیل باید در فاصله 150 تا 200 متری قبل از سرعت گیر نصب شود و استحکام و دوام بالای دارد و در مقابل تغییرات جوی مقاومت آن عالی است.

مرکز تولید تابلو ترافیکی سرعت گیر مرغوب

تابلو ترافیکی سرعت گیر چگونه تولید می شود؟

مرکز تولید تابلو ترافیکی سرعت گیر مرغوب

  • ابتدا ورق های آهنی به وسیله دستگاه های پرس به شکل مورد نظر مانند دایره ای، مربعی و مستطیلی در آیند.
  • در مرحله دوم روی این تابلو ها یک لایه پوشش الکترواستاتیکی گذاشته می شود.
  • سپس علائم را روی ورقه های شفاف چاپ می کنند و با استفاده از رول های هیدرولیکی روی سطح فلزی تابلو می چسبانند.

تابلو های ترافیکی در گروه تابلوهای بازدارنده، تابلوهای اخطار دهنده یا هشدار دهنده و یا تابلو های آگاهی دهنده یا اخباری دسته بندی می شوند تابلوهای نمونه اول به راننده نشان می دهد. که در محل مورد نظر چه اقداماتی ممنوع است. که می توان به تابلو بوق زدن ممنوع، پارک ممنوع، سبقت ممنوع و… اشاره کرد. که معمولا به شکل دایره ای می باشند. و حاشیه آن ها قرمز است.

نمونه دوم تابلوهای هستند که خطرات پیش روی رانندگان یا عابران را به آن ها می گویند که می توان به تابلوهای رانندگان مشغول کارند، تابلوهای محل عبور حیوانات اهلی و… اشاره کرد که به شکل مثلثی هستند و حاشیه آن ها قرمز می باشند و نمونه سوم یا همان تابلوهای اخباری و آگاهی دهنده به رنگ های سبز، قهوه ای، سفید، زرد و آبی هستند و در طرح های پنج ضلعی، دایره، مربع و مستطیل تولید می شوند با این نمونه تابلو ها می توان به رانندگان اطلاع داد که به مکان های خاصی مانند هتل ها و بیمارستان ها نزدیک می شوند.

فروشنده تابلو ترافیکی سرعت گیر مرغوب

مرکز تولید تابلو ترافیکی سرعت گیر مرغوب

فروشنده تابلو ترافیکی سرعت گیر مرغوب همیشه و در هر شرایطی از بازار کیفیت را سر لوحه کار خود قرار داده است و به هیچ عنوان کیفیت را فدای سود خود نمی کند و همین باعث شده بتواند فروش خود را افزایش دهد علاوه بر این مزیت های استفاده از تابلو ترافیکی سرعت گیر باعث شده تا فروشنده آن بتواند فروش خوبی را کسب نماید. که ما در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

  • به هیچ عنوان دچار زنگ زدگی نمی شود و در مقابل باد، باران و برف مقاومت بالای دارد.
  • رانندگان به راحتی می توانند در فاصله دور به راحتی آن را مشاهده کنند و چون رنگ شبرنگ دارد در شب هم راننده به راحتی می تواند آن را در جاده تشخیص دهد.
  • پایه آن محکم و مقاوم می باشد.
  • باعث شده. تصادفات به میزان قابل توجه ای کاهش یابد.
  • تابلو ترافیک سرعت گیر. کمک می کند. تا راننده بتواند قبل از رسیدن. به سرعت گیر سرعت اتومبیل خود را کاهش دهد. تا هم از بروز حوادث جلوگیری شود. هم به خودرو آسیبی وارد نشود. چون اگر خودرو با سرعت از روی سرعت گیر حرکت کند. باعث می شود. به قطعات خودرو آسیب وارد شود.
  • طول عمر و دوام بالای دارد.
  • بسیار مستحکم و مقاوم می باشد و در مقابل نور خورشید، گرما و سرما مقاومت بی نظیری دارد.

قیمت تابلو سرعت گیر

سرعت گیر یکی از ابزارهای آرام سازی ترافیک به شمار می آید. که به تنهایی و یا در کنار روش ها و ابزار های دیگر آرام سازی بکار گرفته. می شود. برای اطلاع رانندگان از وجود دست انداز ها. تابلو هایی قبل از این محل ها واقع شده است. که به تابلو سرعتگیر معروف است.شرکت فرتو ترافیک تولید کننده. سرعت گیر پلاستیکی. انواع سرعت گیر خیابانی از قبیل سرعت گیر لاستیکی سرعت گیر آسفالتی است. که نصب سرعت گیر پلاستیکی آسان می باشد.برای خرید سرعت گیر جاده ، خرید سرعت گیر لاستیکی و اطلاع از قیمت سرعت گیر لاستیکی کافیست. با متخصصین ما تماس بگیرید. هر چند ما برای شما لیست قیمت هایی را تهیه کرده ایم. تا خرید و انتخاب راحت تری داشته. باشید.

مرکز تولید تابلو ترافیکی سرعت گیر مرغوب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *